Dota 2: Bracket Cupa Liceelor și a Facultăților

/ ro

Mai jos am afișat bracket-urile pentru Cupa Liceelor și Facultăților. Nu uitați să mă adăugați în lista de Skype, YM pentru o comunicare fluentă și implicit pentru confirmarea prezenței înainte de meci.

Bracket Licee: http://binarybeast.com/xDOTA213102512

  1. Matei Basarab: Rares., Deathmeat, AlexBeian, Lothar, PetricaBurghezul
  2. Iulia  Hasdeu: 420blazin, ForFun, Bernard, d0nut, Bobnemilosul, hk.Fallendivine
  3. Tudor Vianu1: Howler, LazyFeather, Phantomy, MM.Kelena, Mankind, Phantomy
  4. Tudor Vianu2: Sady2k, 911Turbo, SkyGodStar, Mozart Hetfield, SynerGy, Lorans,I hate peoples
  5. Ion Creanga1: kidas, Andumy, 96andrei, Dann, mihai26
  6. Ion Creanga2: Streak, Blackstar96, Terax, Alex, Krazy8
  7. Ion Neculce: [S]uperman, Re[S]pect, King Jame[S], [S]orin, [S]oloz0rNNN, [S]farc
  8. Dante Aligheri: dichisitu, MadCarrotKing, Silver Soul, AirXL31, aryal13

Bracket Facultăți: http://binarybeast.com/xDOTA213102513

  1. Politehnica1: Mytro, DtmQrv, Rredpinkblack, b4y, Panak, Fast29
  2. Politehnica2: @SunR1sE-_- , Und3ad_Rull3R, zaFeeder, Terminator, 810
  3. Politehnica3: Just-Me, Merlin, TwistedFaith, sabinnnn, The Hobbit
  4. Politehnica4: memetzor, PAiN, Fan EE-sama, Freshhh, nkod3r, the fAntom
  5. Politehnica5: razv, O2, Masakari, 321TNT, joe
  6. Politehnica6: ebollas, idd, fanNOT, NimeniAltu.SR, Anturaj
  7. Politehnica7: F2k.DbLiviu, F2k.Aparent, F2k.Frost, F2k.Trivorx, F2k.RAWK
  8. Universitatea Tehnica de Constructii: isntw, FeedMe, LUV2SWPG, Andrew, Antracks75
  9. Mate Informatica:DWS|^sMoKe.AK, 3MIN3SCU, DWS|^Obrys, QuelNo, OtherSide
  10. Transporturi: neXt!dmG, Sprinter#Legend, Hegemonic, Ravage, crisstiano30
  11. Medicina si Farmacie: DarkMickey, KillerBob, Prior., JahJah, BitchPleaseIGotThis
  12. Spiru Haretzanfir/MZSI, tomyta, xnn, korpsy, gr[A]su
  13. Hyperion: doggy.l2, GheRdnL, Bec, Spectral, Raizzy

Din toate aceste echipe vom avea doar 4 calificate pentru playoff-ul LAN de la Sala Polivalentă. Sistemul va fi în felul următor o ramură pentru licee de unde se vor califica primele 2, și 2 din ramura cu facultăți.

Turneul ONLINE vor fi de tipul single elimination bo1, și se va juca sâmbătă 26 octombrie începând cu ora 19:00 ( pe la 18:45 să fiți gata de acțiune).

Sistemul de joc va fi Captains Mode, Starting Team Random, Enable cheats:No, Allow spectators Yes, Game version: Latest.

Dacă aveți întrebări știți unde să mă găsiți: ppasarel@computergames.ro , banaseanu_cristian (doar pentru yahoo messenger nu și mail), banaseanucristian pentru skype!